ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19 - 0553 205 39 41
  • info@adlbelge.com
Adl Belge Hakkımızda
CE Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
VEGAN Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

Hakkımızda - Adl Belge

Adl Belge 2013 yılında kurulmuş ve geçmişinde 15 yıllık iş tecrübesine sahip çalışanlarıyla yoluna devam etmekte olan bir firmadır. Amacımız sadece belge, danışmanlık ve eğitim vermek değil, ülkemiz kuruluşlarının ve çalışanlarının gelişimlerine katkıda bulunabilmek adına sektörümüz ve ISO ("Uluslararası Standartlar Organizasyonu") ile ilgili bilgi ve haberleri sizlerle paylaşmaktır.

2013 yılında resmi ticari faaliyetlerine başlayan Adlbelge Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri şahıs firması, 1 Haziran 2021 tarihi itibariyle "ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi" olarak yenilenmiştir. Dijital dönüşüme önem vermekte olan ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketimiz bu süreci hızlandırarak müşteri memnuniyetini artırma daima bir adım önde olma hedefini sürdürmektedir.

ISO kalite yönetim sistemleri belgelendirme, danışmanlık ve eğitim konularında bizimle çalışmayı tercih eden firmalara https://adldestek.com web sitesi üzerinden online destek, doküman ve danışmanlık hizmeti 12 ay süresince ücretsiz olarak sunulmakta ve 3 ay online destek sağlanmaktadır.

Bu amaçla şirket için yapısı çok iyi organize etmiş bulunan firmamız firmalara almak istedikleri ve konu hakkında bilgi sahibi olmadıkları belgelerde dahil ücretsiz bilgi ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Bu açıdan ele alındığından Adl Belge B2B alanında faaliyetlerini yürütmektedir. Diğer taraftan ele alındığındaysa bireysel eğitimler almak isteyen tüm kişilere de işletme bünyesinde çeşitli konularda eğitim ve destek firmamızca organize edilmekte verilmektedir.

Türkiye 'nin her iline aynı hız, kalite ve maliyet olgusu hedefiyle hizmet vermekte olan Adl Belge bu nedenle "Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına" sadece 700 metre mesafede bulunan merkez ofisinde faaliyet göstermektedir. Böylece hızlı olarak İstanbul dışında ve İstanbul içinde hızlı ve tam zamanında hizmetlerini kolaylıkla ulaştırabilmektedir. Tamamen standartlara uygun belgelendirme faaliyetlerinin gerçek temelli ve eş zamanlı yürütülmesi için sadece belge alınması değil danışmanlık hizmetlerini web sitesi üzerinden de hızla geliştirmektedir. Hızın ve dolayısıyla zamanın ne kadar değerli olduğu ticari bir dünyada yaşadığımızın  farkındalığıyla faaliyet gösteriyoruz.

Adl Belge 'nin hizmet alanları içerisinde başta belgelendirme çalışmaları olmakla birlikte, kurumsal kimlik ve statü oluşturma amaçlı olarak firmalara web sitelerinin geliştirilmesi, kurumsal renklerin ve kişiliğin kazandırılması amacıyla pazarlama ve satış danışmanlığı, web sitesi kurumsal yüzü geliştirme danışmanlığı da vermektedir. Günümüz yönetim danışmanlığı ve kurumsal kimlik anlayışı tüketiciler gözünde tamda bu noktalardan başlamak zorunda olduğu halde çok sayıda firmanın henüz bu gerçeği fark etmedikleri de tespitlerimiz arasında yer almaktadır.

Adl Belge işletme sahiplerinin birden fazla işle aynı anda uğraşması yerine tüm süreçlerin başvurudan, danışmanlığa ve sona aşamada denetimlerden belgelendirmeye tek elden yürütülmesi misyonuyla hareket etmektedir.

Bu nedenle Adl Belge ülkemizin önde gelen kaliteli, güvenilir ve TURKAK Akreditasyonlu belgelendirme firmalarıyla, bir diğer seçenek olarak çeşitli akreditasyonlu belgelendirme kuruluşlarıyla ortak hareket etmek üzere organize olmuştur. Bu ortak çalışma işletme sahipleri ve yöneticilerin de memnun olmasını sağlamaktadır.

Firmamızdan hizmet alan işletmelerin bu açıdan zaman ve maliyet kazancı sadece tek kişiyle iletişim kurma avantajları aynı anda 3-4 ayrı firma veya kişiyle ilişki kurmadan tek elden hızlı biçimde işlerini organize etmeye yardımcı olmaktadır.

Adl Belge Hizmet Alanları

WhatsApp