ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19 - 0553 205 39 41
  • info@adlbelge.com
CE Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
VEGAN Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

ISO Kalite Belgeleri Nereden Alınır?

Türkiye de iso belgelerini veren tek kuruluş TSE değildir. TSE de normal bir belgelendirme kuruluşu olup devlete aittir. TURKAK Türk Akreditasyon Kurumu türkiye de belgelendirme firmalarını akredite etmeye yani ISO belgelerini vermeye yetkili kılmaktadır. Ancak TURKAK ta tek değildir. Tüm dünyada Türkak gibi iso belgesi için akredite eden kurumlar bulunmaktadır. Bunların hepside aynı şekilde geçerli ve akreditasyonlu belgelerdir.

Biz Türkiye de ISO belgesi almak isteyen firmalara TURKAK lı olmasını daha prestijli olması açısından tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte ABD, Almanya ve İngiltere akreditasyonlu belge verdiğimiz kurumlarda bulunmaktadır.

Önemli olan işletmenizde ilgili kalite standartına ait aktif sistemin kurulmasıdır. Sistem olmadan belgelendirme yanlış olacaktır. Adl Belge olarak bizi tercih ettiğinizde tüm aşamalarda sadece Adl Belge ile iletişim kurarak tek elden yürütülen işlemler sonucunda belgenizi teslim alırsınız.

Gerekli dokümanlarla birlikte ilk aşamadan son aşamaya denetim ve belgelendirme süreçlerinin tamamı anahtar teslimi tarafımızdan yönetilmektedir. Amaç size vakit kaybı yaşatmadan en pratik ve hızlı şekilde kalite yönetim sistemine sahip olmanız ve belgesini alabilmenizdir.

Belgelendirme firmaları doğrudan denetimle belge virebiliyor olsalarda fiyat olarak pahalı gelebilirler. Biz iş ortaklığı yaptığımız belgelendirme kuruluşuna çok sayıda firma gönderdiğimizden buna göre uygun maliyetlerle denetim ve belgelendirme fiyatları alabiliyoruz. Siz tek olarak başvurduğunuzda hem belgelendirme süreçlerinde zorlanır hemde yüksek fiyatlarla belge alabilirsiniz.

Bunun da ötesinde biz sizlerle birebir ilgilenirken belgelendirme firmalarında bu şansı bulmanız zordur. Olası bir belgelendirme firmasının kapanması veya yetkilerinin askıya alınması gibi durumlarda Adl Belge olarak belgelerinizin transfer ve takip işlerini biz yürütüyoruz.

Bu açıdan Danışmanlık firmalarıyla A' dan Z'ye çalışmak her yönüyle avantajlı olacaktır. Aynı şekilde denetimde olası bir aksaklık danışman firma yardımıyla hızlıca giderilirken, belgelendirme kuruluşu bunu sadece düzeltmenizi istemekle yükümlü olup, herhangi bir eğitim veya danışmanlık desteği veremeyecektir.

WhatsApp