ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19 - 0553 205 39 41
  • info@adlbelge.com
Adl belgelendirme danışmanlık
CE Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
VEGAN Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

ISO Belgesi Fiyatı Nasıl Hesaplanıyor?

ISO belgelerinin tamamında farklı fiyat aralıkları, belge fiyatlarının nasıl hesaplandığı ve neden değişkenlik gösterdiği sorusunu gündeme getiriyor. Burada iso belgesi fiyatını belirleyen bazı önemli unsurlar bulunuyor;

  1. Firmanın çalışan sayısı;
  2. Firmanın büyüklüğü ve karmaşıklığı;
  3. Firma tarafından talep edilen belge sayısı;
  4. Belgenin hangi kurumdan alınacağı;
  5. Varsa danışmanlık ve eğitim fiyatları.

Bu 5 unsur belge fiyatlarının hesaplanmasında temel noktaları belirliyor. Aslında belgelendirme maliyeti belgenin alınacağı kurumun toplam giderleri ile yakında ilgili. Zira ortalama bir belgelendirme kuruluşu olmak için ciddi bir yatırım yapmak gerekiyor. İş sadece bu ilk yatırım maliyetiyle de sınırlı kalmıyor. Sürekli çalıştırmak zorunda olduğu zorunlu baş denetçiler, yıllık akreditasyon kurumu tarafından gerçekleştirilen dış denetimler tüm bu işlemler için muhtemelen kirası oldukça yüksek bir lokasyonda faaliyet göstermek gibi çok sayıda etken ücretlendirme baz fiyatlarında değişkenliklere neden olabiliyor.

iso belgesi fiyat hesaplama

ISO 9001 Belgesi Ortalama Fiyatı Ne Kadar?

Firmanın çalışan toplam sigortalı personel sayısı, ISO 9001 kalite yönetim sisteminin olup olmadığı, eğitim ve danışmanlık hizmeti tercihleri, süreleri, denetimin kaç gün süreceği ve kaç denetçiyle yapılacağı, belgenin TÜRKAK'lı mı yoksa farklı bir akreditasyon kuruluşu üzerinden mi alınacağı gibi kriterlere göre iso 9001 belgesi için fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Tüm girdilere ait bilgiler hızlıca hesaplanarak yapılan teklif talebi mesai saatleri arasında olmak şartıyla en geç 1 saat süre içerisinde talep edilen mail adresine fiyat teklifiniz iletilmektedir. Aciliyet durumuna göre mesai saatleri dışında veya tatil günlerinde ISO 9001 teklif hazırlanıp e-mail adresinize iletilebilmektedir.

Ortalama fiyat 1000 ₺ ile 2500 ₺ arasında değişebilmektedir.

WhatsApp