ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19 - 0553 205 39 41
  • info@adlbelge.com
CE Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
VEGAN Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

KOSGEB ISO Belgelendirme Destekleri

KOSGEB Türkaklı iso kalite belgelerine %50′ ye varan oranlarda destek sağlıyor. Türkak akreditasyonlu iso belgesi almayı düşünüyorsanız bu konuda mevcut KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz. KOSGEB, Türkaklı iso kalite belgesi almanız durumunda işletmelere destek oluyor. Ancak bu iso belgesi KOSGEB destekleri için belgeyi almadan önce KOSGEB’e kayıt olmanız ve sonrasında iso belgesi almak istediğinizi, bu destekten faydalanmak için gereken belgeleri KOSGEB’e sunmanız gerekli.

Eğer önce belgenizi alıp sonrasın da KOSGEB’e başvuruda bulunursanız desteklerden faydalanamazsınız. Belge alacağınız belgelendirme kuruluşunun Türkak akreditasyon belgesi de KOSGEB’e destek başvurusu öncesinde iletilmelidir. KOSGEB iso belgesi alan firmalara sadece belge desteğiyle kalmıyor danışmanlık ve eğitim destekleri de sunuyor. Bunun için KOSGEB’in en yakın birimine başvuru da bulunarak sertifikasyon destekleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Ayrıca KOSGEB’e zaten üyeyseniz telefon ile de ulaşarak gerekli destek şartlarını öğrenebilirsiniz.

Bu belgelendirme destek sürecini doğru takip ederseniz ciddi faydalı desteklerden sürekli yararlanabilirsiniz. Ancak bu desteklerin doğru biçimlerde alınması KOSGEB nezdinde elzemdir. Burada en çok yapılan hata destek başvurularında önce belge alınıp sonra destek için başvuruluyor olmasıdır. KOSGEB desteklerinin tümünde işleyiş aynıdır. Öncelikle destek almak istediğinizi bidiren başvurularınızı KOSGEB’e yapmanız gerekmektedir. KOSGEB’in destek ödemeleri sadece belgelendirme ile sınırlı olmayıp çok sayıda yatırım için ciddi devlet katkısı, ödeneği ve KOSGEB desteği de mevcuttur.

ISO kalite belgelerini alırken KOSGEB belgelendirme destekleri için doğrudan KOSGEB danışmaya başvurabilir veya herhangi bir ücret ödemeden ön bilgi edinmek için 0 312 595 28 00 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

WhatsApp