ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19
  • info@adlbelge.com
ISO 9001 İzmir Adl Belge
CE Belgesi [medikal] Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 13485 Sertifikası Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

ISO 9001 Belgesi İzmir

ISO Kalite Belgelendirme İzmir

ISO 9001 Belgesi İzmir bölgesinde ve çevre illerine ISO 9001 kalite belgesi hizmetleri sunmaktayız. ISO belgesi İzmir den alabilmek için mevcut bir kalite yönetim sisteminiz olmalı veya yoksa Adl Belge İzmir danışmanlık hizmetleri aracılığıyla İzmir de faaliyet gösteren firmanız için ISO 9001 kalite yönetim sistemi oluşturmanız gerekmektedir. Dolayısıyla sistemi bulunmayan işletmelerin ISO 9001 sertifikası alması beklenenden daha geç olabilmektedir. İzmir sanayisi ve civar illlerdeki fabrikaların artışı, Ege bölgesine yapılan yol, sanayi bölgeleri gibi ekonomiye yön vermekte olan ciddi yatırımların devam ediyor olması başta İzmir olmak üzere bölgeye olan yatırım ve talepleri artırmaktadır.

İzmir Tanıtım Filmi

Kalite belgelendirme hizmetlerimizin tamamından İzmir firmaları da faydalanabilmektedir. Çok sayıda İzmir firmasına kalite belgesi vermiş olan Adl Belge tüm iso belgelendirme danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle İzmir ve diğer tüm Ege bölgesinde yer alan firmalarada danışmanlık ve belgelendirme çalışmaları vermektedir. Mesafe eğitim ve belgelendirme maliyetlerine fiyat farkı olarak etki etmemektedir. Tüm Türkiye içinde aynı fiyatlarla ISO kalite belgeleri vermekte olan firmamız yeni standart sürümlerini de değişim ve yenileme tarihlerinde eş zamanlı olarak güncellemektedir.

ISO 9001 Belgesi Veren İzmir Firmalarına Nasıl Ulaşabilirim?

Gelişmekte veya yeni kurduğunuz işletmenize ISO 9001 belgesi İzmir alabilir veya mevcut İzmir ISO 9001 kalite yönetim sistemini geliştirmek istemeniz durumunda "Adl İzmir Belge" ihtiyacınız olan doküman ve eğitim desteklerini ücretsiz olarak sizlere sağlamaktadır. Sürekli artan rekabet koşullarından en hızlı yükselişe sahip olması beklenen gelecek yılların parlayan yıldızı İzmir ilinde de bu trende bağlı olarak belgelendirme talepleri artmaktadır. İzmir ekonomisiyle yeni okyanuslara yelken açarken tarihi ilede kökleri çok eskilere kadar dayanmaktadır. Sonuç itibariyle İzmir de bulunupta, iso 9001 belgesi almak isteyen firmalara Adl Belge Belgelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri de vermektedir.

İzmir 2030 Hedeflenen Projeleri

Ana Sayfa | Site Haritası | Bilgi Toplumu Hizmetleri 9 Mart 2016 Çarşamba Kurumsal İstasyonlar ve Aktarma Merkezleri Yolcu Destek Hizmetleri Ulaşım Ağ Planı Linkler HABERLER Yolcu Anketi İstek Öneri Şikayet Sefer Planı Nasıl Ulaşırım HABER ARŞİVİ İZMİR METROSU’NA “KALİTE” ONAYI İzmir Büyükşehir Belediyesi Metro A.Ş., kalite standardı belgelerine yenilerini ekledi. 2008 yılında TSE’den “3’lü kalite belgesi” alan Metro A.Ş., şimdi de “Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi” ile “enerji yönetim sistemi” belgelerini almaya hak kazandı. “Bekliyoruz, bekletmiyoruz” sloganıyla hizmet veren Metro A.Ş., kurulduğu 2000 yılından bu yana sahip olduğu kalite standardı belgelerinin sayısını 5’e çıkarmayı başardı.

2008 yılında TSE’den 3’lü kalite belgesini tanımlayan “Entegre Yönetim Sistemi” belgesi almaya hak kazanan Metro A.Ş.,(1) yaptığı çalışmalar sonucunda “TS-ISO 10002 Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi standardı” ile “TS-EN 16001 enerji yönetim sistemi” belgelerini aldı. Metro A.Ş.’de düzenlenen törene, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TCDD 3. Bölge Müdürü Sebahattin Eriş, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) İzmir Bölge Müdürlüğü Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürü Ahmet Namlı, İZBAN Genel Müdürü Selçuk Sert, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Raif Canbek, Metro A.Ş. Genel Müdürü Sönmez Alev ve şirket çalışanları katıldı. Törende konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, Türkiye’nin büyük kentlerinin hepsinin toplu taşımacılık konusunda raylı sisteme ağırlık vermesi gerektiğini vurgulayarak, “Uzunca süredir canhıraş uğraştığımız, çeşitli darboğazlarla karşılaştığımız metro projemizin sonuna yaklaştık” dedi. Raylı sistem konusunda Türkiye’nin geç kaldığını, özellikle metropol kentlerde raylı sistem kullanılmasının önemli olduğunu dile getiren Başkan Aziz Kocaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz de İzmir’de bu bilinçle çalışıyoruz. 80 km. hat üzerinde Kuzey – Güney bağlantısını gerçekleştirdik, ardından Torbalı’ya uzanıyoruz. İZBAN hattı yaklaşık 115 km.’ye uzanacak. Mevcut metro şu anda 11 km. üzerinde hizmet veriyor.

Bunu 20 km.’ye çıkartıyoruz. Hedefimiz toplam kilometrede raylı sistemin ağırlığını ortaya çıkarmak. Raylı sistemde yolcunun kat ettiği kilometrenin artmasını amaçlıyoruz”. Raylı sistemin özendirilmesi konusunda çeşitli çalışmalar yapılması gerektiğini bildiren Başkan Aziz Kocaoğlu, sistemin ilk kuruluş aşamasının maliyetlerinin oldukça yüksek olmasının dezavantaj olduğunu vurguladı. Özellikle elektik ve enerji maliyetlerinin düşürülmesi konusunda Enerji Bakanlığı ve Hükümet’e çağrı yapan Başkan Kocaoğlu, raylı sistemin özendirilmesi için enerji maliyetlerinin düşürülmesini ve teşvik unsuru yaratılmasını istedi.

Metro A.Ş.’nin belediyenin “yüz akı” kurumlarından birisi olduğuna dikkat çeken Başkan Aziz Kocaoğlu, özverili çalışmalarından dolayı Metro A.Ş. personeline 1000’er liralık prim vereceklerini sözlerine ekledi. Uluslararası sertifika 2008 yılında TSE’den “ISO 9001 Kalite yönetim sistemi”, “çevre yönetim sistemi” ve “İş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi”ni içeren 3’lü kalite belgesi alan Metro A.Ş., uluslararası geçerliliği olan IQNet sertifikasını da almaya hak kazandı. Kalite çalışmalarını hızlandıran ve 2011 yılında “TS-ISO 10002 Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi standardı” ile “TS-EN 16001 enerji yönetim sistemi” belgelerini alan şirket, Uluslararası (UITP) Toplu Taşımacılar Birliği’nin 59. Dünya Kongresinde “Sürdürülebilir gelişme beyannamesi” imzalayarak taahhüdünü ortaya koydu.

İzmir Balçova Belediyesi’nin 3 yıl süresince ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi’ belgesini kullanmaya hak kazandığını ifade eden Mehmet Ali Çalkaya, "Yaşadığımız dönemin vazgeçilmez gereksinimi olan ve Toplam Kalite Yönetimi Standardı olarak tüm dünyada kabul edilen en popüler yönetim standartı ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin etkin olarak uygulanması için Belediyemizde 2014 yılında çalışmalara başlanmıştı. ISO 9001 İzmir Kalite çalışmaları kapsamında, belediyede çalışanlarımıza eğitimler verdik, eksik olan yanlarımızı tamamladık. Hizmetlerimizin kalitesinin belgelenmesi bizler için gurur verici” şeklinde ifade etti.

WhatsApp