ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • ADL Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi
  • 0541 678 36 19 - 0546 678 36 19
  • info@adlbelge.com
CE Belgesi [medikal] Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 13485 Sertifikası Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 27001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  
ISO 45001 Belgesi Nedir Nasıl Alınır?  

İzmir Helal Gıda Belgesi

Ülkemizde akreditasyonlu Helal Sertifikaları sadece HAK (Helal Akreditasyon Kurumu) tarafından verilmektedir.

İzmir’ de Gıda Belgesi Veren Firmalar Adl Belge gıda belgesi danışmanlık ve belgelendirme konularında İzmir bölgesine de hizmet vermektedir. Türkiye’ nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir’ de son yıllarda artan gıda üretim firmalarıyla birlikte helal gıda sertifikasına olan talepte artış göstermektedir.

Ülkemizin yüzölçümü açısından yirmi üçüncü ili İzmir son yıllarda gerek şehir içinde gerekse çevre illerinde çoğalan sanayi bölgeleriyle birlikte gıda üreticilerinin de faaliyet gösterdiği hatta bazı gıda imalatı yapan firmaların fabrika ve üretim alanlarını taşıdıkları yeni gıda sanayi bölgelerini bünyesinde barındırmaktadır.

İzmir Firmalarına Helal Sertifikası

Daha çok turizm alanında yapılan yatırımlarla ön plana çıkan İzmir özellikle çok sayıda turizm ve otel yatırımıyla ve giderek çoğalan tesettür otel hizmetleriyle helal hizmet sertifikası açısından bir kaç turizm ilimizle birlikte başı çekmektedir. Aydın, Balıkesir ve Manisa illerine olan yakınlığı ve halen yapımı devam eden İstanbul İzmir otoyolu ve aynı projeye ait Yalova Gebze arası yapımı süren köprü çalışmaları tamamlandığında İzmir bölgesinin ticaret hacminin ulaşım imkanlarıyla birlikte artması kaçınılmaz olacaktır.

Ulaşım imkanlatının genişlemesiyle birlikte İzmir limanının da özellikle ithalat ve ihtacat potansiyelinin artması beklentiler arasında yer almaktadır. Bu bölgedeki planlanan yatırımlar tamamlandığında İzmir bölgesinin değer artışı yaşayacağını düşünen yatırımcıların gözdesi olmuştur. Ayrıca İzmir limanının Türkiye’ nin ikinci büyük limanı olduğu gerçeği de unutulmamalıdır.

İzmir Helal Sertifikası

İzmir bölgesinde faaliyet gösteren gıda, ambalaj, kozmetik ve İslami otel gibi tüm sertifika taleplerine hızlı, güvenilir çözümler üretmektedir. İzmir, Manisa, Balıkesir illerinde faaliyet gösterip belge veya sertifika almak isteyen işletmelerin iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak tüm gerekli doküman ve bilgilere ulaşması mümkündür. 

WhatsApp